LG 164 cm (65 Inches) OLED evo C5 AI Series 4K Ultra HD (3840 x 2160) Smart webOS OLED TV OLED65C56LA
Best Price
₹287,590 Original price was: ₹287,590.₹189,990Current price is: ₹189,990.
MRP : ₹287,590
Retail Price : ₹189,990
all over india.
More Offers may be Available
Contact your Retailer for Offers & Discounts.
EMI at 0% interest.
Based on Cibil Score.
Model: OLED65C56LA
For More Offers Contact your Retailer
Schemes
Out of stock
Out of stock
Product Details
| Screen Size | 65 Inches |
| Brand | LG |
| Display Technology | OLED |
| Resolution | 4K |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Special Feature | AI Picture Pro, AI Sound Pro, Brightness Booster, FreeSync Compatible (AMD), G-Sync Compatible (Nvidia)AI Picture Pro, AI Sound Pro, Brightness Booster, FreeSync Compatible (AMD), G-Sync Compatible (Nvidia) |
| Included Components | 1 OLED TV, 1 Magic Remote, 2 AAA Batteries |
| Connectivity Technology | Bluetooth, HDMI, RF, USB, Wi-Fi |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Product Dimensions | 4.5D x 144.1W x 82.6H Centimeters |
Description
Reviews
Be the first to review “LG 164 cm (65 Inches) OLED evo C5 AI Series 4K Ultra HD (3840 x 2160) Smart webOS OLED TV OLED65C56LA” Cancel reply

Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.