VW 60 cm (24 inches) Premium Series HD Ready LED TV VW24A (Black)
Best Price
₹11,000 Original price was: ₹11,000.₹5,499Current price is: ₹5,499.
MRP : ₹11,000
Retail Price : ₹5,499
all over india.
More Offers may be Available
Contact your Retailer for Offers & Discounts.
EMI at 0% interest.
Based on Cibil Score.
For More Offers Contact your Retailer
Schemes
Out of stock
Out of stock
Product Details
| Screen Size | 24 Inches |
| Brand | Visio World |
| Display Technology | LED |
| Resolution | 720 pixels |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Special Feature | IPE technology, True colour, Wide Viewing Angle |
| Connectivity Technology | HDMI, USB |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Product Dimensions | 16D x 55W x 33H Centimeters |
| Model Name | vw24a |
Description
| Brand Name | Visio World |
|---|---|
| Model Name | vw24a |
| Antenna Location | general purpose |
| Model Number | VW24A |
| Model Series | Premium Series |
| Manufacturer | vw |
| Manufacturer Part Number | VW24A |
| Unit Count | 1 Count |
| Best Sellers Rank |
|
Reviews
Be the first to review “VW 60 cm (24 inches) Premium Series HD Ready LED TV VW24A (Black)” Cancel reply

Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.