Sony BRAVIA 3 Series 189 cm (75 inches) 4K Ultra HD AI Smart LED Google TV K-75S30 (Black)
Best Price
₹269,900 Original price was: ₹269,900.₹151,990Current price is: ₹151,990.
MRP : ₹269,900
Retail Price : ₹151,990
all over india.
More Offers may be Available
Contact your Retailer for Offers & Discounts.
EMI at 0% interest.
Based on Cibil Score.
For More Offers Contact your Retailer
Schemes
Out of stock
Out of stock
Product Details
| Screen Size | 75 Inches |
| Brand | Sony |
| Display Technology | LED |
| Resolution | 4K |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Special Feature | Smart TV Features: Google TV | Watchlist | Google Assistant | Chromecast Built In | Built In Mic |Game menu | ALLM/eARC (HDMI 2.1 Compatible) | Additional Features: Apple Airplay | Apple Homekit | AlexaSmart TV Features: Google TV | Watchlist | Google Assistant | Chromecast Built In | Built In Mic |Game menu | ALLM/eARC (HDMI 2.1 Compatible) | Additional Features: Apple Airplay | Apple Homekit | Alexa |
| Included Components | Remote Control , Batteries – 2 Units ,AC Power Cord |
| Connectivity Technology | Ethernet, HDMI, USB, Wi-Fi |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Product Dimensions | 7.3D x 167.5W x 96.2H Centimeters |
Reviews
Be the first to review “Sony BRAVIA 3 Series 189 cm (75 inches) 4K Ultra HD AI Smart LED Google TV K-75S30 (Black)” Cancel reply

Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.