Samsung Galaxy Book4 15.6″ Full HD Screen | Intel Core i5 1335U Processor | 16GB RAM | 512GB SSD | Windows 11 Home | ms-Office | Fingerprint Reader | Intel Iris XE Graphics | NP750XGJ-LG7IN | Grey.
Best Price
MRP : ₹0
all over india.
More Offers may be Available
Contact your Retailer for Offers & Discounts.
EMI at 0% interest.
Based on Cibil Score.
For More Offers Contact your Retailer
Schemes
Out of stock
Product Details
| Brand | Samsung |
| Model Name | Galaxy Book4 |
| Screen Size | 15.6 Inches |
| Colour | Gray |
| Hard Disk Size | 512 GB |
| CPU Model | Core i5 |
| RAM Memory Installed Size | 16 GB |
| Operating System | Windows 11 Home |
| Special Feature | HD Audio |
| Graphics Card Description | Integrated |
Description
| Colour | Gray |
|---|---|
| Hard Drive Size | 512 GB |
| Operating System | Windows 11 Home |
| Other Special Features of the Product | HD Audio |
| Graphics Description | Integrated |
| Graphics Co Processor | Intel Iris Xe Graphics |
| Hard Disk Description | SSD |
| Item Weight | 2 Kilograms |
| Video Processor | Intel |
| Specific Uses For Product | Business, Entertainment, Student |
| Webcam Capability | Yes |
| Automatic Backup Software Included | Microsoft Office |
| Form Factor | Netbook |
| Hard Drive Interface | Solid State |
| Voltage | 15.4 Volts |
| Camera Description | Front |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Graphics Ram Type | DDR4 SDRAM |
| Compatible Devices | External Optical Drive [Not Included] |
| Warranty Type | On Site |
| Item Dimensions L x W x Thickness | 35.5L x 1.5W x 22.9Th Centimeters |
| Chipset Type | Intel |
| Optical Device Type | No |
| Video Output | HDMI |
Reviews
Be the first to review “Samsung Galaxy Book4 15.6″ Full HD Screen | Intel Core i5 1335U Processor | 16GB RAM | 512GB SSD | Windows 11 Home | ms-Office | Fingerprint Reader | Intel Iris XE Graphics | NP750XGJ-LG7IN | Grey.” Cancel reply

Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.