Sony 108 cm (43 inches) BRAVIA 2M2 Series 4K Ultra HD Smart LED Google TV K-43S22BM2
Best Price
₹59,900 Original price was: ₹59,900.₹47,990Current price is: ₹47,990.
MRP : ₹59,900
Retail Price : ₹47,990
all over india.
More Offers may be Available
Contact your Retailer for Offers & Discounts.
EMI at 0% interest.
Based on Cibil Score.
Model: K-43S22BM2
For More Offers Contact your Retailer
Schemes
Out of stock
Out of stock
Product Details
| Screen Size | 43 Inches |
| Brand | Sony |
| Display Technology | LED |
| Resolution | 4K |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Special Feature | Smart TV Features: Google TV | Watchlist | Google Assistant |Google Cast | Game Menu | ALLM/eARC (HDMI 2.1 Compatible) | Additional Features: Apple Airplay 2 | Apple Homekit | Alexa | Energy Rating: 2 Star | Annual Energy Consumption: 134.38 kWhSmart TV Features: Google TV | Watchlist | Google Assistant |Google Cast | Game Menu | ALLM/eARC (HDMI 2.1 Compatible) | Additional Features: Apple Airplay 2 | Apple Homekit | Alexa | Energy Rating: 2 Star | Annual E… See more |
| Included Components | 1 LED TV, 1 AC Power Cord, 1 Remote Control, 2 Batteries |
| Connectivity Technology | Ethernet, HDMI, USB, Wi-Fi |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Product Dimensions | 7.9D x 95.8W x 57H Centimeters |
Reviews
Be the first to review “Sony 108 cm (43 inches) BRAVIA 2M2 Series 4K Ultra HD Smart LED Google TV K-43S22BM2” Cancel reply

Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.